loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Płatności

W dzisiejszej dobie cyfryzacji i komputeryzacji staramy się umożliwić jak najwygodniejsze rozwiązania elektronicznego systemu płatności.

 

 


Dane do tradycyjnego przelewu: 

Teve  

Konto bankowe (mBank):
15 1140 2004 0000 3502 7412 4952

Tytuł przelewu:
teve.pl + nr.zamówienia

Facebook

Polub nas na serwisie społecznościowym Facebook:

Suszarki na pranie - balkonowe i sufitowe

Przedstawiamy naszą ofertę suszarek na pranie. W ofercie posiadamy różnego rodzaju suszarki balkonowe, suszarki sufitowe. Polecamy suszarki łazienkowe na bieliznę

Oferta dedykowana Państwu dotyczy również suszarek na pranie. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć suszarki produkowane przez znane firmy, takie jak chociażby meliconi. Suszarki proponowane Państwu to połączenie nowoczesnego rozwiązania z profesjonalizmem wykonania. Suszarki meliconi to doskonała jakość połączona z wysokiej klasy funkcjonalnością.

To z koeli na pewno zostanie pozytywnie odebrane przez wszystkich domowników. Podstawowymi atutami rozkładanych suszarek na bieliznę są z pewnością łatwy sposób obsługi. Suszarka nie „sprawia” kłopotów w rozkładaniu, ponadto każdy model posiada specjalne podpórki na nóżki. Suszarki meliconi są wykonane z bardzo wytrzymałego aluminium, co oznacza, że są one odporne na działanie rdzy.

ej rurki pokryte są specjalną żywicą. Jest to urządzenie bardzo wygodne w użyciu. Mimo, że włoskie suszarki meliconi są bardzo rozłożyste, to jednak po skończeniu suszenia prania i po złożeniu tego sprzętu suszarka zajmuje jakieś 6cm. Producenci polecanych przez nas suszarek meliconi gwarantują naprawdę wysoką jakość swoich wyrobów. Urządzenie należy do bardzo wytrzymałych i na pewno starczy Państwu na długie lata użytkowania.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 32
ukryj filtrowanie produktów