Model: 89347
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: Vinzer

Ostrzałka. Długość 20cm. Firmy Vinzer. Wyposażona w specjalny system dwustopniowego ostrzenia. Istnieje możliwość wymiany zużytych elementów ostrzących. Ziarnistość I stopnia ostrzenia 800. ziarnistość II stopnia ostrzenia 600. Ceramiczna. Idealna do ostrzenia. 
Rękojeść ergonomicznie ukształtowana, zapewniająca bezpieczny i bezpoślizgowy uchwyt. Instrukcja użytkowania po polsku. Dzięki specjalnemu kształtowi (z ochroną palców) jest idealnie wyważona co zwiększa bezpieczeństwo. Wykonana z najlepszej jakości materiałów. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa.

Jedno ostrze to węglik wolframu - służy do ostrzenia noży natomiast drugie - ceramiczne - ma za zadanie usunąć wszystkie nierówności powstałe w procesie ostrzenia. Dodatkowym ich atutem jest ergonomiczna rączka oraz antypoślizgowa podstawa. 
Idealna do noży o ostrzach ząbkowanych i prostych, które nie są bardzo stępione. Trójkątne pręty ceramiczne ułożone w kształt litery V gwarantują utrzymanie stałego kąta ostrzenia. Dwa stopnie gradacji: drobny i bardzo drobny pozwalają perfekcyjnie podostrzyć nóż.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...