loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt.
0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Płatności

W dzisiejszej dobie cyfryzacji i komputeryzacji staramy się umożliwić jak najwygodniejsze rozwiązania elektronicznego systemu płatności.

 

 


Dane do tradycyjnego przelewu: 

Teve  

Konto bankowe (mBank):
15 1140 2004 0000 3502 7412 4952

Tytuł przelewu:
teve.pl + nr.zamówienia

Ostrzałka 2 w 1, firmy Vinzer - 89347

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

  • Producent: Vinzer
  • Model: 89347
  • Gwarancja: 2 lata
Cena: 75,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu

Ostrzałka. Długość 20cm. Firmy Vinzer. Wyposażona w specjalny system dwustopniowego ostrzenia. Istnieje możliwość wymiany zużytych elementów ostrzących. Ziarnistość I stopnia ostrzenia 800. ziarnistość II stopnia ostrzenia 600. Ceramiczna. Idealna do ostrzenia. 
Rękojeść ergonomicznie ukształtowana, zapewniająca bezpieczny i bezpoślizgowy uchwyt. Instrukcja użytkowania po polsku. Dzięki specjalnemu kształtowi (z ochroną palców) jest idealnie wyważona co zwiększa bezpieczeństwo. Wykonana z najlepszej jakości materiałów. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa.

Jedno ostrze to węglik wolframu - służy do ostrzenia noży natomiast drugie - ceramiczne - ma za zadanie usunąć wszystkie nierówności powstałe w procesie ostrzenia. Dodatkowym ich atutem jest ergonomiczna rączka oraz antypoślizgowa podstawa. 
Idealna do noży o ostrzach ząbkowanych i prostych, które nie są bardzo stępione. Trójkątne pręty ceramiczne ułożone w kształt litery V gwarantują utrzymanie stałego kąta ostrzenia. Dwa stopnie gradacji: drobny i bardzo drobny pozwalają perfekcyjnie podostrzyć nóż.