Gotowanie i smażenie


W tej kategorii oferujemy akcesoria kuchenne i produkty AGD przeznaczone do gotowania i smażenia. Zapraszamy do obejrzenia produktów szczególnie jeśli potrzebny Ci wysokiej jakości: komplet garnków, pojedynczy garnekpatelnia, czajnikbrytfanna lub tematyczne akcesoria kuchenne - pokrywki do garnków, podkładka pod gorące naczynia i inne. W naszym wyborze posiadamy markowe produkty firm takich jak Vinzer, Granchio, GreenPan i inne.


Niezmiennie dbamy o to, aby posiadacze kuchenek indukcyjnych znaleźli w naszej ofercie również najlepsze dla siebie: garnki na indukcję, czajnik na indukcję oraz patelnie na indukcję. Jeśli chodzi o powierzchnie naszych naczyń - oferujemy produkty takie jak: patelnia z powłoką nieprzywierającągarnek z powłoką nieprzywierającą, garnki stalowe, garnki ceramiczne, patelnie granitowe, patelnie marmurowe, itp. Polecamy także silikonowe akcesoria do kuchni i atrakcyjne patelnie do naleśników.


Wiele z tych produktów znajdą Państwo w naszym sklepie stacjonarnym - skupionym na branży małe AGD, który zlokalizowany jest w: Galeria Ursynów - lokal 131, Al. KEN 36, Warszawa.