Wczytuję dane...
Kontakt

Kontakt


W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości dotyczących naszej oferty lub warunków sprzedaży zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z naszymi pracownikami. Chętnie dzielimy się radą i doświadczeniem, pomagamy wybierać produkty dopasowane do Państwa potrzeb oraz staramy się angażować w każdą sytuację, w której możemy zaoferować swoją pomoc.

Godziny pracy


Pracujemy 6 dni w tygodniu w godzinach podanych poniżej. W tym czasie możliwy jest z nami kontakt telefoniczny, wizyta w naszym sklepie stacjonarnym oraz wtedy standardowo odpowiadamy na wiadomości mailowe. Wysyłki realizowane są jednak wyłącznie od poniedziałku do piątku.

  • poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
  • sobota: 11.00 - 15.00

Kontakt telefoniczny


W podanych powyżej godzinach pracy można skontaktowąć się z nami telefonicznie pod numerami:

  • telefon: 22 243-25-54
  • telefon: 22 115-10-75

Kontakt mailowy


Wiadomości mailowe prosimy kierować na adres e-mail sklepu::

  • sklep@teve.pl

Sklep stacjonarny i punkt odbioru


  • Galeria Ursynów, 1 piętro, lokal u. 131 (nad głównym wejściem do galerii), Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 (przy Metro Natolin), 02-797 Warszawa

Prowadzimy sklep stacjonarny, który stanowi jednocześnie punkt odbioru osobistego. Prosimy o odbiór zamówień dopiero po otrzymaniu informacji mailowej potwierdzającej, że zamówienie czeka na odbiór, ponieważ w naszym sklepie stacjonarnym przechowywana jest jedynie część asortymentu.

Nasz sklep położony jest w dogodnej lokalizacji - na głównej alei Ursynowa i tuż przy Metro Natolin. Mieści się w budynku Galerii Ursynów, która znajduje się 100 m od wyjścia z tej stacji metra! Ponadto, wygodnie dojedziesz także autem i zaparkujesz je (w budynku Galerii znajduje się parking) lub autobusem (linie 166, 179, 192 i 195).