Wczytuję dane...
Model: GSPASTASET
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8000011000459
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Marcato

Zestaw do robienia makaronu Pastaset (GSPASTASET)

Opis produktu

Zestaw do robienia domowego makaronu Pastaset włoskiej firmy Marcato. Składa się z maszynki Atlas 150 oraz 2 przystawek - łącznie przy użyciu zestawu możemy przygotować 5 rodzajów makaronu. Mechanizm maszynki oraz przystawek wykonany jest z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Pozostałe części wykonano ze stali nierdzewnej. Gumowe, antypoślizgowe podstawki oraz zacisk do unieruchomienia maszynki na blacie/stole, sprawiają, że jej używanie jest bardzo proste i wygodne. Maszynka oraz przystawki są łatwe w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć ich w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Maszynka posiada 10-cio stopniową regulację grubości od 4,8 mm do 0,6 mm, co pozwala na szybkie rozwałkowanie ciasta. Dzięki niej możemy również przygotować 3 rodzaje makaronu:

  • Lasagne (szerokość 150 mm),
  • Fettuccine (szerokość 6,5 mm) - zalecany poziom grubości ustawiony na maszynce Atlas 150 to 5,
  • Tagliolini (szerkość 1,5 mm) - zalecany poziom grubości ustawiony na maszynce Atlas 150 to 5.

Dodatkowo, dzięki dołączonym przystawkom możemy zrobić makaron:

  • Spaghetti (szerokość 2 mm) - zalecany poziom grubości ustawiony na maszynce Atlas 150 to 4,
  • Ravioli (nadziewane pierożki o kwadratowym kształcie o szerokości 45 mm) - zalecany poziom grubości ustawiony na maszynce Atlas 150 to 6.

Zestaw zapakowany jest w pudełko idealne na prezent. Istnieje możliwość dokupienia akcesoriów i przystawek do wyrabiania innego rodzaju makaronu. 

Akcesoria do maszynki Atlas 150 firmy Marcato

Na dole strony znajduje się filmik z instrukcją korzystania z maszynki Atlas 150.

Zestaw Pastaset firmy Marcato został wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni go trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Rodzaje makaronów Multipast, Marcato

Dane produktu
Materiał stal nierdzewna
Waga 3 kg
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 15,5 cm

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.