Wczytuję dane...
Model: 10-01327-002
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Pojemnik na sałatkę PAPILLON 1 l zielony (10-01327-002)

Opis produktu

Pojemnik na sałatkę PAPILLON (Recycled & Recyclable) o pojemności 1 l firmy Aladdin w kolorze zielonym. Produkt wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego eCycle® wyprodukowanego w 100% z surowców pochodzących z recyklingu oraz tak samo w 100% podlegającego recyklingowiPrzykrywka zamykana na zatrzaski posiada uszczelkę zapewniającą maksymalną szczelność. Dodatkowy pojemnik z przykrywką o pojemności 125 ml mocowany jest na spodzie dużego pudełka. Otwarty pojemnik wraz z jedzeniem można podgrzać w kuchence mikrofalowej (bez mniejszego pojemnika). Można myć w zmywarce.

Zastosowanie

Pojemnik PAPILLON firmy Aladdin to wygodne, szczelne pudełko na sałatkę i inne potrawy. Dzięki dodatkowemu, mniejszemu pojemnikowi możemy bezpiecznie przenosić sos lub inne składniki. Praktyczny kształt pojemnika przypominający miskę umożliwia wygodne jedzenie prosto z niego.

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor zielony
Materiał tworzywo sztuczne eCycle®
Waga 0,25 kg
Pojemność 1 l + 0,125 l
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.