Wczytuję dane...
Model: 10-01547-001
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Pojemnik na kanapki z talerzem 1 l, Crave, czerwony (10-01547-001)

Opis produktu

Pojemnik z talerzem Crave o pojemności 1 l firmy Aladdin w kolorze czerwonym. Produkt wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Przykrywka zamykana jest na zatrzaski. Dwa dodatkowe, małe pojemniki o pojemności 0,04 l np. na sos zamykane są szczelnymi, silikonowymi pokrywkami. Otwarty pojemnik wraz z talerzem można podgrzać w kuchence mikrofalowej. Można myć w zmywarce.

Zastosowanie

Pojemnik Crave firmy Aladdin to wygodne pudełko na kanapki, owoce, przekąski i inne jedzenie. Dzięki dodatkowemu talerzowi możemy wygodnie zjeść kanapki, przekąski w pracy lub szkole. 

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor czerwony
Materiał tworzywo sztuczne, silikon
Waga 0,45 kg
Pojemność 1 l
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.