Wczytuję dane...
Model: 10-02121-003
Gwarancja: 24 miesiące
EAN: 6939236333917
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Lunchbox termiczny 0,71 l, EASY-KEEP LID, morski (10-02121-003)

Opis produktu

Lunchbox termiczny EASY-KEEP LID o pojemności 0,71 l firmy Aladdin w kolorze morskim (Marina). Produkt wykonany jest ze wysokiej jakości tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Lunchbox posiada podwójne ścianki oraz izolujący wkład piankowy. Przykrywka zamykana na zatrzaski posiada uszczelkę zapewniającą 100% szczelności. Można ją zdjąć całkowicie lub zostawić z przypiętym jednym bokiem. Po zdjęciu przykrywki pojemnik wraz z jedzeniem można podgrzać w kuchence mikrofalowej. Można myć w zmywarce.

Zastosowanie

Lunchbox termiczny EASY-KEEP LID firmy Aladdin to wygodne pudełko na obiad. Idealnie sprawdzi się jako pojemnik na kanapki, lunch czy przekąski do szkoły lub pracy. Dzięki dobrej szczelności oraz łatwemu otwieraniu jest to lunchbox odpowiedni również dla dzieci.

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor morski
Materiał tworzywo sztuczne
Waga 0,35 kg
Pojemność 0,71 l
Wymiary 14 x 15 x 10 cm
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.