Wczytuję dane...
Model: DUICV2030
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Flonal

Garnek 20 cm, Dura Induction (DUICV2030)

Opis produktu

Garnek 20 cm Dura Induction włoskiej firmy Flonal. Korpus garnka wykonany jest z kutego aluminium. Wzmocniono go wytrzymałą obręczą, dzięki czemu garnek jest odporny na zgniatanie. Ergonomiczne rączki wykonane są z bakelitu o miękkim wykończeniu, co pozwala na bezpieczne i wygodne chwytanie. W komplecie znajduje się przykrywka ze szkła hartowanego również z bakelitowym uchwytem. Garnek pokryty jest bardzo wytrzymałą, granitową powłoką nieprzywierającą Magma Tech Plus z mineralnymi wzmocnieniami, nie zawierającą szkodliwych materiałów PFOA oraz niklu. Garnek działa na wszystkich rodzajach kuchenek, również na indukcyjnej. Produkt nadaje się do mycia w zmywarkach, ale zalecane jest mycie ręczne. Nie należy używać metalowych narzędzi, jedynie drewnianych lub plastikowych. Garnek objęty jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Garnek z serii Dura Induction jest bardzo wytrzymały i solidnie wykonany. Dzięki zastosowaniu powłoki granitowej możemy w nim gotować i smażyć bez lub z niewielką ilością tłuszczu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów włoski garnek znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

Dane produktu
Producent Flonal
Seria Dura Induction
Powłoka granitowa Magma Tech Plus
Waga 1,5 kg
Średnica 20 cm
Średnica powierzchni do gotowania/smażenia 17 cm
Wysokość 9 cm
Indukcja tak
Mycie w zmywarce tak
Gwarancja 2 lata

O producencie

Włoska firma Flonal od 1985 roku zajmuje się produkcją aluminiowych garnków i patelni z powłoką nieprzywierającą. Jest to firma całkowicie włoska - wszystkie procesy produkcyjne od projektowania poprzez obróbkę surowców, aż do dopracowywania szczegołów odbywają się w fabryce firmy w miejscowości Fano we Włoszech. Wysoka jakość wyrobów oraz inwestycje w rozwój technologiczny produkcji przyczyniły się do rozprzestrzenienia się produktów firmy Flonal na rynku międzynarodowym. Jest to firma silnie zakorzeniona we Włoszech, jednak bardzo elastyczna i dbająca o rozwój.