Wczytuję dane...
Model: DUIC12030
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Flonal

Rondel 20 cm, Dura Induction (DUIC12030)

Opis produktu

Rondel 20 cm Dura Induction włoskiej firmy Flonal. Korpus rondla wykonany jest z kutego aluminium. Wzmocniono go wytrzymałą obręczą, dzięki czemu rondel jest odporny na zgniatanie. Ergonomiczna rączka wykonana jest z bakelitu o miękkim wykończeniu, co pozwala na bezpieczne i wygodne chwytanie. Rondel pokryty jest bardzo wytrzymałą, granitową powłoką nieprzywierającą Magma Tech Plus z mineralnymi wzmocnieniami, nie zawierającą szkodliwych materiałów PFOA oraz niklu. Rondel działa na wszystkich rodzajach kuchenek, również na indukcyjnej. Produkt nadaje się do mycia w zmywarkach, ale zalecane jest mycie ręczne. Nie należy używać metalowych narzędzi, jedynie drewnianych lub plastikowych. Rondel objęty jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Rondel Dura Induction to wytrzymały, odporny garnek z nieprzywieralną powłoką, w którym możemy gotować i smażyć bez lub z niewielką ilością tłuszczu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów włoski rondel znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

Dane produktu
Producent Flonal
Seria Dura Induction
Powłoka granitowa Magma Tech Plus
Waga 0,8 kg
Średnica 20 cm
Średnica powierzchni do gotowania/smażenia 17 cm
Wysokość 9 cm
Indukcja tak
Mycie w zmywarce tak
Gwarancja 2 lata

O producencie

Włoska firma Flonal od 1985 roku zajmuje się produkcją aluminiowych garnków i patelni z powłoką nieprzywierającą. Jest to firma całkowicie włoska - wszystkie procesy produkcyjne od projektowania poprzez obróbkę surowców, aż do dopracowywania szczegołów odbywają się w fabryce firmy w miejscowości Fano we Włoszech. Wysoka jakość wyrobów oraz inwestycje w rozwój technologiczny produkcji przyczyniły się do rozprzestrzenienia się produktów firmy Flonal na rynku międzynarodowym. Jest to firma silnie zakorzeniona we Włoszech, jednak bardzo elastyczna i dbająca o rozwój.