Model: 88514
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 72 godziny
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Producent: Granchio

Okrągły półmisek ceramiczny  z serii Natura Oliva włoskiej firmy Granchio łączy nowoczesny design i od wieków doceniany przez ludzi materiał - ceramikę.

Materiał  z którego wykonano produkt jest naturalny, ekologiczny, wytrzymały i żaroodporny. Nie zawiera w swoim składzie żadnych substancji toksycznych, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Równomiernie gromadzi, przewodzi i rozprowadza ciepło. 

Naczynie dzięki swoim właściwościom jest odporne na zmiany temperatur, gdy jest zimne może być wstawione bezpośrednio do gorącego piekarnika.  Idealnie nadaje się zarówno do pieczenia, jak i mrożenia - poradzi sobie w każdej temperaturze. Można go używać w kuchence mikrofalowej.

Produkt pokryty jest bardzo trwałym szkliwem, odpornym na zarysowania. Jest łatwy w czyszczeniu, można go myć w zmywarce.

Średnica półmiska to 28 cm. Naczynia Natura Oliva występują także w innych wymiarach i kształtach. Alternatywą dla serii Natura Oliva jest seria Lilla, posiadająca zmodyfikowany design i wybór naczyń.


Naczynie cermiczne Granchio, kolekcja Green Ceramica