Wczytuję dane...
Model: DUIPD2030
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Flonal

Patelnia 20 cm, Dura Induction (DUIPD2030)

Opis produktu

Patelnia 20 cm Dura Induction włoskiej firmy Flonal. Korpus patelni wykonany jest z kutego aluminium. Wzmocniono go wytrzymałą obręczą, dzięki czemu patelnia jest odporna na zgniatanie. Ergonomiczna rączka wykonana jest z bakelitu o miękkim wykończeniu, co pozwala na bezpieczne i wygodne chwytanie. Patelnia pokryta jest bardzo wytrzymałą, granitową powłoką nieprzywierającą Magma Tech Plus z mineralnymi wzmocnieniami, nie zawierającą szkodliwych materiałów PFOA oraz niklu. Dno, w odróżnieniu od innych patelni na rynku, jest szerokie, dając większą powierzchnię smażenia. Patelnia działa na wszystkich rodzajach kuchenek, również na indukcyjnej. Produkt nadaje się do mycia w zmywarkach, ale zalecane jest mycie ręczne. Nie należy używać metalowych narzędzi, jedynie drewnianych lub plastikowych. Patelnia objęta jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Patelnia Dura Induction to wytrzymała, odporna patelnia z nieprzywieralną powłoką, na której możemy smażyć z użyciem niewielkiej ilościi tłuszczu. Dodatkowo, dzięki posiadaniu przez nią poszerzanego dna uzyskujemy dużą powierzchnię smażenia. Wykonana z wysokiej jakości materiałów włoska patelnia znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

Dane produktu
Producent Flonal
Seria Dura Induction
Powłoka granitowa Magma Tech Plus
Waga 0,6 kg
Średnica 20 cm
Średnica powierzchni do smażenia 18 cm
Wysokość 4,5 cm
Indukcja tak
Mycie w zmywarce tak
Gwarancja 2 lata

O producencie

Włoska firma Flonal od 1985 roku zajmuje się produkcją aluminiowych garnków i patelni z powłoką nieprzywierającą. Jest to firma całkowicie włoska - wszystkie procesy produkcyjne od projektowania poprzez obróbkę surowców, aż do dopracowywania szczegołów odbywają się w fabryce firmy w miejscowości Fano we Włoszech. Wysoka jakość wyrobów oraz inwestycje w rozwój technologiczny produkcji przyczyniły się do rozprzestrzenienia się produktów firmy Flonal na rynku międzynarodowym. Jest to firma silnie zakorzeniona we Włoszech, jednak bardzo elastyczna i dbająca o rozwój.