Wczytuję dane...
Model: DUIPD3230
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Flonal

Patelnia 32 cm, Dura Induction (DUIPD3230)

Opis produktu

Patelnia 32 cm Dura Induction włoskiej firmy Flonal. Korpus patelni wykonany jest z kutego aluminium. Wzmocniono go wytrzymałą obręczą, dzięki czemu patelnia jest odporna na zgniatanie. Ergonomiczna rączka wykonana jest z bakelitu o miękkim wykończeniu, co pozwala na bezpieczne i wygodne chwytanie. Patelnia pokryta jest bardzo wytrzymałą, granitową powłoką nieprzywierającą Magma Tech Plus z mineralnymi wzmocnieniami, nie zawierającą szkodliwych materiałów PFOA oraz niklu. Dno, w odróżnieniu od innych patelni na rynku, jest szerokie, dając większą powierzchnię smażenia. Patelnia działa na wszystkich rodzajach kuchenek, również na indukcyjnej. Produkt nadaje się do mycia w zmywarkach, ale zalecane jest mycie ręczne. Nie należy używać metalowych narzędzi, jedynie drewnianych lub plastikowych. Patelnia objęta jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Patelnia Dura Induction to wytrzymała, odporna patelnia z nieprzywieralną powłoką, na której możemy smażyć z użyciem niewielkiej ilościi tłuszczu. Dodatkowo, dzięki posiadaniu przez nią poszerzanego dna uzyskujemy dużą powierzchnię smażenia. Wykonana z wysokiej jakości materiałów włoska patelnia znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

Dane produktu
Producent Flonal
Seria Dura Induction
Powłoka granitowa Magma Tech Plus
Waga 0,9 kg
Średnica 32 cm
Średnica powierzchni do smażenia 27 cm
Wysokość 6 cm
Indukcja tak
Mycie w zmywarce tak
Gwarancja 2 lata

O producencie

Włoska firma Flonal od 1985 roku zajmuje się produkcją aluminiowych garnków i patelni z powłoką nieprzywierającą. Jest to firma całkowicie włoska - wszystkie procesy produkcyjne od projektowania poprzez obróbkę surowców, aż do dopracowywania szczegołów odbywają się w fabryce firmy w miejscowości Fano we Włoszech. Wysoka jakość wyrobów oraz inwestycje w rozwój technologiczny produkcji przyczyniły się do rozprzestrzenienia się produktów firmy Flonal na rynku międzynarodowym. Jest to firma silnie zakorzeniona we Włoszech, jednak bardzo elastyczna i dbająca o rozwój.