Model: 88064
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 72 godziny
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Producent: Granchio

Garnek ze szklaną pokrywą EcoPan, firmy Granchio - 88064


Produkt jest częścią kolekcji EcoPan, w której zastosowano stworzoną specjalnie przez Granchio ekologiczną powłokę ceramiczną. Powłoka jest wielowarstwowa, nieprzywierająca i bezpieczna dla zdrowia, posiada właściwości antybakteryjne.


Nieprzywierająca powłoka ceramiczna produkowana w bezpiecznym dla środowiska procesie Sol-Gel, wykonana jest z naturalnych składników, nie zawiera metali ciężkich, lotnych związków organicznych oraz PTFE (politetrafluoroetylanu) i PFOA. Uznana jest za najbezpieczniejszą dla zdrowia. Posiada doskonałe właściwości nieprzywierające i antybakteryjne. Nie ulega spalaniu, czy rozwarstwieniu, nawet podczas działania wysokich temperatur: ponad 450`C. Zanieczyszczenia nie zatrzymują się na jej powierzchni, co zapobiega rozwojowi bakterii i pomaga w utrzymywaniu naczyń w czystości. 

  Naturalna ceramiczna powłoka została wyprodukowana w ekologiczny sposób bez użycia PTFE (kwas politetrafluoroetylanowy), przez co emisja CO2 do atmosfery jest o 60`% mniejsza. Nie wytwarza związków toksycznych ani innych potencjalnie niebezpiecznych substancji nawet podczas długotrwałego gotowania w temperaturze ponad 260 °C i jest bezpieczna dla zdrowia. 


  Produkt został wyposażony
   dysk indukcyjny, który pozwala na używanie na kuchenkach indukcyjnych i chroni dno przed deformacjami.Na pewno docenią go właściciele kuchenek indukcyjnych. Produkt do użytku na wszystkich płytach kuchennych.


  Wysokiej jakości materiał zapewnia doskonałą przewodność cieplną i odporność na deformacje.


  Produkt wyposażony jest w ergonomiczny 
  bakelitowy uchwyt, który nie nagrzewa się i jest łatwy w utrzymaniu w czystości.


  Średnica: 18 cm

  Pojemność: 2,2 l

  W celu przedłużenia czasu użytkowania powłoki zalecamy myć garnek ręcznie.

  Garnki Granchio, kolekcja EcoPan