Wczytuję dane...
Model: 10A10660
Gwarancja: 10 lat
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Tala

Tortownica 12 cm, Performance (10A10660)

Opis produktu

Tortownica 12 cm z serii Performance firmy Tala. Foremka posiada wyjmowane dno oraz szczelny zatrzask Produkt wykonany jest z niezwykle trwałej stali węglowej o grubości 1 mm, pokrytej powłoką nieprzywierającą Premium Eclipse, firmy Whitford. Jest to najlepsza, nieprzywieralna powłoka dostępna na rynku, odporna na zarysowania metalowymi narzędziami kuchennymi. Dodatkowo jest ona wolna od PFOA i BPA. Powłoka nadaje foremce elegancki, błyszczący wygląd. Tortownica jest odporna na temperaturę do 240°C. Można ją przechowywać w zamrażarce i lodówce oraz myć w zmywarce. Dzięki zastosowaniu powłoki myje się ją bardzo łatwo i szybko. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

Zastosowanie

Tortownica Performance to trwała i solidna foremka idealna do ciast i innych wypieków. Wytrzymała powłoka nieprzywierająca pozwala na pieczenie bez obowiązku natłuszczania formy (lub z niewielką ilością tłuszczu). Produkty firmy Tala to doskonale rozwiązanie dla wszystkich miłośników pieczenia.

Dane produktu
Wymiary 12 x 4 cm
Materiał stal węglowa, powłoka Premium Eclipse (Whitford)
Waga 100 g
Odporność temperaturowa do 240°C
Możliwość mycia w zmywarce tak
Gwarancja 10 lat

O producencie

Tala powstała w 1899 roku w Wielkiej Brytanii. Założyli ją krewni Taylor i Law - od połączenia ich nazwisk wzięła się nazwa firmy. Firma od początku zajmowała się produkcją akcesoriów kuchennych związanych głównie z pieczeniem. Tala nieustannie stara się opracowywać unikalne przedmioty wysokiej jakości, które znajdą zastosowanie w kazdej kuchni. Produkcja niektórych z jej kultowych produktów do dzisiaj odbywa się w Anglii zgodnie z tradycyjnymi metodami. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej lubianych marek w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.