Wczytuję dane...
Model: 10A09744
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Tala

Nóż strunowy do biszkoptów (10A09744)

Opis produktu

Nóż strunowy do przecinania biszkoptów firmy Tala. Tnie ciasto o średnicy do 25 cm w równe warstwy. Posiada bardzo mocno naciągniętą stalową strunę tnąca. W celu zmiany jej wysokości należy delikatnie ścisnąć nóżki i przesunąć ją. Wysokość jest regulowana co 2 mm, maksymalnie do 5 cm wysokości. Metalowa rama zakończona jest gumowymi, antypoślizgowymi nóżkami. Produktu nie należy myć w zmywarce. Nie należy używać go do ciast z owoców.

Zastosowanie

Nóż strunowy firmy Tala do niezastąpione narzędzie przy pieczeniu tortów i innego rodzaju ciast warstwowych. Dzięki niemu w łatwy sposób równo przetniemy biszkopt, uzyskując tym samym idealnie płaskie warstwy do kremu, nadzienia oraz dekoracji ciasta.


O producencie

Tala powstała w 1899 roku w Wielkiej Brytanii. Założyli ją krewni Taylor i Law - od połączenia ich nazwisk wzięła się nazwa firmy. Firma od początku zajmowała się produkcją akcesoriów kuchennych związanych głównie z pieczeniem. Tala nieustannie stara się opracowywać unikalne przedmioty wysokiej jakości, które znajdą zastosowanie w kazdej kuchni. Produkcja niektórych z jej kultowych produktów do dzisiaj odbywa się w Anglii zgodnie z tradycyjnymi metodami. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej lubianych marek w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.