Wczytuję dane...
Model: 60143
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Joseph Joseph

Zestaw desek do krojenia Index, w kolorze White (60143)

Opis produktu

Zestaw desek do krojenia Index firmy Joseph Joseph w kolorze White (białym). Składa się z 4 desek o wymiarach 30 x 20 cm w różnych kolorach: czerwonym do krojenia surowego mięsa, zielonym do warzyw, niebieskim do ryb oraz białym do ugotowanych produktów. Wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu wolnego od BPA. Każda z desek posiada antypoślizgowe nóżki oraz krawędzie zapobiegające wylewaniu się płynów. Ich powierzchnia jest przyjazna nożom - nie tępi ich ostrzy. Deski można myć w zmywarce, natomiast stojak należy czyścić mokrą ściereczką. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Zestaw desek Index to flagowy produkt firmy Joseph Joseph. Kluczową cechą desek jest higieniczność - zapobiegamy zanieczyszczeniom krzyżowym w naszej żywności (przenikania smaku, zapachu różnych składników potraw). Dodatkowo stosowanie różnych desek zapobiegania absorpcji niechcianych alergenów podczas przygotowywania posiłków. Ze względu na wygodny stojak zestaw idealnie sprawdzi się nawet w małej kuchni. Wysoka jakość i dopracowane detale czynią je trwałym narzędziem dla każdego miłośnika gotowania.

Dane produktu
Seria Index
Kolor biały (stojak)
Materiał polipropylen
Wymiary pojedynczej deski 30 x 20 cm
Wymiary stojaka z deskami 31 x 23 x 8 cm
Mycie w zmywarce tak

O producencie

Firma Joseph Joseph została założona w Londynie w 2003 roku przez braci - Richarda i Anthony'ego Joseph. Ich głównym celem było stworzenie funkcjonalnych produktów ułatwiających przygotowywanie zdrowych posiłków. Bracia uwielbiali projektować - tworzyli więc nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne przybory kuchenne. Od skromnych początków firma stała się wielokrotnie nagradzaną, międzynarodową marką artykułów gospodarstwa domowego sprzedawanych w ponad 100 krajach na całym świecie.