Wczytuję dane...
Model: MUMARGA
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8000011000282
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Marcato

Młynek Marga Mulino (MUMARGA)

Opis produktu

Klasyczne, ręczne urządzenie do mielenia różnego rodzaju zbóż. Mechanizm młynka Marga Mulino wykonany jest z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Pozostałe części zrobiono z wysokiej jakości chromowanej stali. Młynek posiada 6-cio stopniową regulację grubości mielenia: pozycję 0 w celu uzyskania mąki oraz pozycje 1-3 (i pośrednie) do płatków zbożowych. Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu za pomocą dołączonego pędzelka. Młynka nie należy myć w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Za pomocą młynka Marga Mulino możemy zmielić różne rodzaje zbóż - zarówno te miękkie (owies, jęczmień, żyto) jak i twarde (orkisz, ryż, gryka). Pozwala na przygotowanie mąki, domowych płatków zbożowych czy też mielenie (śrutowanie) słodu na piwo. Oprócz standardowej korbki, do młynka można zamontować silnik Pastadrive firmy Marcato.

Młynek Marcato został wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni go trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika zdrowego odżywiania.

Dane produktu
Materiał anodowany stop aluminium, chromowana stal
Waga 2,9 kg
Długość 13 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 22 cm

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.