Wczytuję dane...
Model: 10-01102-076
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Butelka na wodę 0,6 l, Aveo, czerwony (10-01102-076)

Opis produktu

Butelka na wodę Aveo o pojemności 600 ml firmy Aladdin w kolorze czerwonym. Produkt wykonany jest z Tritanu - tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wolnego od BPA. Dodatkowo materiał ten nie wchodzi w reakcje z płynami, dzięki czemu zachowuje ich naturalny smak. Szczelną nakrętkę zrobiono z tworzywa sztucznego oraz silikonu. Butelka posiada również materiałowy uchwyt ułatwiający jej przenoszenie. Ustnik zamykany jest poprzez zakręcenie. Szeroki wlew umożliwia łatwe mycie i napełnianie butelki. Można myć w zmywarce.

Zastosowanie

Butelka Aveo doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w podróży. Dzięki niej możemy nawadniać nasz organizm bez względu na to gdzie jesteśmy.

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor czerwony
Materiał Tritan, tworzywo sztuczne, silikon
Waga 0,15 kg
Pojemność 0,6 l
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.