Wczytuję dane...
Model: 10-08541-003
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Butelka na wodę 0,35 l, Zoo Flip&Sip, lew (10-08541-003)

Opis produktu

Butelka na wodę Zoo Flip&Sip o pojemności 350 ml firmy Aladdin z wzorem lew (kolor pomarańczowy). Produkt wykonany jest z Tritanu - tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wolnego od BPA. Dodatkowo materiał ten nie wchodzi w reakcje z płynami, dzięki czemu zachowuje ich naturalny smak. Ustnik zrobiony jest w formie rurki składanej i chowanej w pokrywce, co w połączeniu ze szczelną nakrętką zapobiegnie rozlaniu wody. Butelka posiada również uchwyt ułatwiający jej przenoszenie. Szeroki wlew umożliwia łatwe mycie i napełnianie butelki. Należy myć ręcznie.

Zastosowanie

Butelka Zoo Flip&Sip to produkt stworzony z myślą o dzieciach. Dzięki kolorowym wizerunkom zwierząt oraz łatwej obsłudze będą z chęcią jej używać.

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor lew (pomarańczowy)
Materiał Tritan, tworzywo sztuczne, silikon
Waga 0,1 kg
Pojemność 0,35 l
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.