Wczytuję dane...
Model: P737902
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Primus

Kubek termiczny 0,35 l, TrailBreak, czarny (P737902)

Opis produktu

Kubek termiczny szwedzkiej firmy Primus o pojemności 350 ml/12 oz w kolorze czarnym. Produkt pochodzi z serii TrailBreak i wykonany jest ze stali nierdzewnej. Kubek posiada podwójne ścianki oraz próżniową izolację, co zapewnia długotrwałe trzymanie ciepła lub zimna. Nakrętkę można łatwo rozkręcić, co umożliwia dokładne wyczyszczenie każdego elementu. Prosty system picia polegający na przekręcaniu nakrętki zapewnia 100% szczelności. Nie należy myć w zmywarce.

Zastosowanie

Kubek termiczny firmy Primus ma bardzo poręczny kształt, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nie tylko na co dzień w pracy czy szkole, lecz również podczas wszelkich podróży. Długi czas trzymania ciepła lub zimna sprawia, że nasz ulubiony napój pozostanie w swojej temperaturze na długo.

Dane produktu
Producent Primus
Seria TrailBreak
Kolor czarny
Pojemność 350 ml
Materiał stal nierdzewna
Wymiary 8 x 20 cm
Waga 0,35 kg
Utrzymywanie ciepła 24 h
Utrzymywanie zimna 24 h
Gwarancja 2 lata

O producencie

Firma Primus powstała w 1892 roku w Sztokholmie. To właśnie wtedy dwóch kowali Frans Wilhelm Lindqvist i Johan Viktor Svenson stworzyli pierwszy na świecie naftowy piec nie wydzielający sadzy. Stąd wzięła się też nazwa firmy Primus – oznaczająca „pierwszy”. Szybko stała się ona liderem jeśli chodzi o gotowanie w terenie. Piecyki Primusa towarzyszyły min. pierwszym zdobywcom Bieguna Północnego czy też szczytu Mount Everest. W ciągu wielu lat firma rozwijała swój asortyment o kolejne produkty ułatwiające różnego rodzaju ekspedycje. Obecnie w ich ofercie można nadal znaleźć słynne, już unowocześnione piecyki, ale także kuchenki gazowe, naczynia turystyczne oraz wszystko co potrzebne każdemu miłośnikowi outdooru i wypraw w trudny teren.

Polecamy