Wczytuję dane...
Model: 10-06439-009
Gwarancja: 25 lat
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Stanley

Kubek termiczny 0,47 l, oliwkowy Classic (10-06439-009)

Opis produktu

Kubek termiczny amerykańskiej firmy Stanley o pojemności 473 ml / 16 oz w kolorze oliwkowym. Produkt pochodzi z serii Classic i wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/8 i jest wolny od BPA. Kubek posiada podwójne ścianki oraz próżniową izolację, co zapewnia długotrwałe trzymanie ciepła lub zimna. Nakrętkę można łatwo rozkręcić, co umożliwia dokładne wyczyszczenie każdego elementu. Prosty, a zarazem wygodny system picia umożliwia użytkowanie kubka jedną ręką oraz zapewnia 100% szczelności. Można myć w zmywarce.

Zastosowanie

Kubek termiczny firmy Stanley ma bardzo poręczny kształt, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nie tylko na co dzień w pracy czy szkole, lecz również podczas wszelkich podróży. Długi czas trzymania ciepła (7 godzin) lub zimna (10 godzin) sprawia, że nasz ulubiony napój pozostanie w swojej temperaturze na długo.

Dane produktu
Producent Stanley
Seria Classic
Kolor oliwkowy
Pojemność 473 ml
Materiał stal nierdzewna
Wymiary 7,3 x 22,2 cm
Waga 0,4 kg
Utrzymywanie ciepła 7 h
Utrzymywanie zimna 10 h
Gwarancja 25 lat

O producencie

Amerykańska firma Stanley od ponad 100 lat produkująca termosy obiadowe, termosy do napojów oraz kubki termiczne. Ich produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz niezwykła wytrzymałość. W przeszłości termosy tej firmy towarzyszyły min. pilotom samolotów podczas II wojny światowej. Były również wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym do przewożenia wrażliwych na temperaturę leków. W 2002 roku firma Stanley została kupiona przez korporację Pacific Market International (PMI). Obecnie, produkty Stanley'a podróżują z człowiekiem w najbardziej ekstremalne miejsca – od kosmosu po głębiny oceanu. Nieprzeciętną trwałość potwierdza również dożywotnia gwarancja (w krajach Unii Europejskiej 25 letnia gwarancja) producenta jaką daje na swoje produkty firma Stanley.