Wczytuję dane...
Model: 10-01562-035
Gwarancja: 25 lat
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Stanley

Termos 0,73 l, zielony Adventure (10-01562-035)

Opis produktu

Termos amerykańskiej firmy Stanley o pojemności 730 ml / 25 oz w kolorze zielonym. Produkt pochodzi z serii Adventure, wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/8 i jest wolny od BPA. Termos posiada podwójne ścianki oraz próżniową izolację, co zapewnia długotrwałe trzymanie ciepła lub zimna. Przykrywka termosu może służyć jako kubek. Prosta konstrukcja termosu umożliwia jego dokładne wyczyszczenie oraz zapewnia 100% szczelności. Zaleca się mycie ręczne.

Zastosowanie

Termos firmy Stanley ma bardzo poręczny kształt dzięki czemu doskonale sprawdzi się w podróży, podczas wycieczek czy wypadach w terenie. Długi czas trzymania ciepła lub zimna (20 godzin) sprawia, że nasz ulubiony napój pozostanie w swojej temperaturze na długo.

Dane produktu
Producent Stanley
Seria Adventure
Kolor zielony
Pojemność 730 ml
Materiał stal nierdzewna
Wymiary (średnica x wysokość) 8,4 x 27 cm
Waga 0,5 kg
Utrzymywanie ciepła 20 h
Utrzymywanie zimna 20 h
Gwarancja 25 lat

O producencie

Amerykańska firma Stanley od ponad 100 lat produkująca termosy obiadowe, termosy do napojów oraz kubki termiczne. Ich produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz niezwykła wytrzymałość. W przeszłości termosy tej firmy towarzyszyły min. pilotom samolotów podczas II wojny światowej. Były również wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym do przewożenia wrażliwych na temperaturę leków. W 2002 roku firma Stanley została kupiona przez korporację Pacific Market International (PMI). Obecnie, produkty Stanley'a podróżują z człowiekiem w najbardziej ekstremalne miejsca – od kosmosu po głębiny oceanu. Nieprzeciętną trwałość potwierdza również dożywotnia gwarancja (w krajach Unii Europejskiej 25 letnia gwarancja) producenta jaką daje na swoje produkty firma Stanley.