Wczytuję dane...
Model: 10-03107-009
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Stanley

Termos ceramiczny 0,47 l, Ceramivac™ GO, szary (10-03107-009)

Opis produktu

Termos amerykańskiej firmy Stanley o pojemności 473 ml / 16 oz w kolorze granatowym. Produkt pochodzi z serii Ceramivac™ GO. Zewnętrzna warstwa wykonana jest z walcowanej na zimno stali nierdzewnej 18/8, co zapewnia niezwykłą wytrzymałość. Wnętrze termosu oraz ustnik są natomiast ceramiczne, co eliminuje zapach i smak metalu podczas korzystania z termosu. Posiada on również podwójne ścianki oraz próżniową izolację, co zapewnia długotrwałe trzymanie ciepła lub zimna. Prosta konstrukcja termosu umożliwia jego dokładne wyczyszczenie oraz zapewnia 100% szczelności. Silikonowy, antypoślizgowy spód gwarantuje stabilność termosu. Materiały użyte do jego produkcji są wolne od BPA. Można go myć w zmywarce.

Zastosowanie

Termos Ceramivac™  firmy Stanley ma bardzo poręczny kształt oraz metalowy uchwyt dzięki czemu doskonale sprawdzi się w podróży, podczas wycieczek czy wypadach w terenie. Dzięki cermicznemu wnętrzu termos będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią standardowych, stalowych termosów ze względu na metaliczny posmak i zapach.

Dane produktu
Producent Stanley
Seria Ceramivac™ GO
Kolor szary
Pojemność 473 ml
Materiał stal nierdzewna, ceramika
Wymiary (średnica x wysokość) 7 x 20 cm
Waga 0,35 kg
Utrzymywanie ciepła 6 h
Utrzymywanie zimna 8 h
Gwarancja 25 lat

O producencie

Amerykańska firma Stanley od ponad 100 lat produkująca termosy obiadowe, termosy do napojów oraz kubki termiczne. Ich produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz niezwykła wytrzymałość. W przeszłości termosy tej firmy towarzyszyły min. pilotom samolotów podczas II wojny światowej. Były również wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym do przewożenia wrażliwych na temperaturę leków. W 2002 roku firma Stanley została kupiona przez korporację Pacific Market International (PMI). Obecnie, produkty Stanley'a podróżują z człowiekiem w najbardziej ekstremalne miejsca – od kosmosu po głębiny oceanu. Nieprzeciętną trwałość potwierdza również dożywotnia gwarancja (w krajach Unii Europejskiej 25 letnia gwarancja) producenta jaką daje na swoje produkty firma Stanley.