Wczytuję dane...
Model: 10-01287-032
Gwarancja: 25 lat
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Stanley

Termos obiadowy ze sztućcami 0,53 l, Adventure, srebrny (10-01287-032)

Opis produktu

Termos amerykańskiej firmy Stanley o pojemności 530 ml / 18 oz w kolorze srebrnym. Produkt pochodzi z serii Adventure, wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/8 i jest wolny od BPA. Termos posiada podwójne ścianki oraz próżniową izolację, co zapewnia długotrwałe trzymanie ciepła lub zimna. Przykrywka termosu może służyć jako miska, z boku w specjalnym uchwycie znajduje się łyżko-widelec, a w zakrętce dodatkowy pojemnik na sos, grzanki lub inne dodatki. Prosta konstrukcja termosu umożliwia jego dokładne wyczyszczenie oraz zapewnia 100% szczelności. Zaleca się mycie ręczne.

Zastosowanie

Termos firmy Stanley ma bardzo poręczny kształt dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno w podróży jak i na co dzień do przenoszenia obiadu do pracy czy szkoły. Długi czas trzymania ciepła (12 godzin) lub zimna (12 godzin) sprawia, że nasz ulubiony posiłek pozostanie w swojej temperaturze na długo.

Dane produktu
Producent Stanley
Seria Adventure
Kolor stal satynowa
Pojemność 530 ml
Materiał stal nierdzewna
Wymiary (średnica x wysokość) 10 x 18 cm
Waga 0,55 kg
Utrzymywanie ciepła 12 h
Utrzymywanie zimna 12 h
Gwarancja 25 lat

O producencie

Amerykańska firma Stanley od ponad 100 lat produkująca termosy obiadowe, termosy do napojów oraz kubki termiczne. Ich produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz niezwykła wytrzymałość. W przeszłości termosy tej firmy towarzyszyły min. pilotom samolotów podczas II wojny światowej. Były również wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym do przewożenia wrażliwych na temperaturę leków. W 2002 roku firma Stanley została kupiona przez korporację Pacific Market International (PMI). Obecnie, produkty Stanley'a podróżują z człowiekiem w najbardziej ekstremalne miejsca – od kosmosu po głębiny oceanu. Nieprzeciętną trwałość potwierdza również dożywotnia gwarancja (w krajach Unii Europejskiej 25 letnia gwarancja) producenta jaką daje na swoje produkty firma Stanley.