Wczytuję dane...
Model: 10-01134-052
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Lunchbox - termos Bento 0,6 l, niebieski (10-01134-052)

Opis produktu

Lunchbox - termos Bento o pojemności 0,6 l firmy Aladdin w kolorze niebieskim. Produkt wykonany jest ze wysokiej jakości tworzywa PP, PU oraz silikonu. Wolny od BPA. W środku pojemnika znajduje się miseczka umożliwiająca podział zawartości. Przykrywka z wygodnym uchwytem posiada uszczelkę zapewniającą 100% szczelności. Dzięki podwójnym ściankom oraz izolacji wkładem piankowym lunchbox utrzymuje temperaturę posiłków do 5 godzin. Otwarty pojemnik wraz z jedzeniem można podgrzać w kuchence mikrofalowej. Nie należy myć w zmywarce.

Zastosowanie

Lunchbox Bento firmy Aladdin inspirowany japońskimi pudełkami na żywność to idealne rozwiązanie do transportu lunchu lub obiadu. Praktyczny kształt oraz szeroki wlew zapewnia wygodę jedzenia prosto z pojemnika.

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor niebieski
Materiał tworzywo sztuczne PP i PU, silikon
Waga 0,45 kg
Pojemność 0,6 l
Utrzymywanie ciepła 5 h
Utrzymywanie zimna 5 h
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.