Wczytuję dane...
Model: 10-02120-009
Gwarancja: 24 miesiące
EAN: 6939236336925
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Lunchbox EASY-KEEP LID 1,2 l zielony (10-02120-009)

Opis produktu

Lunchbox EASY-KEEP LID o pojemności 1,2 l firmy Aladdin w kolorze zielonym. Produkt wykonany jest ze wysokiej jakości tworzywa PP oraz silikonu. Wolny od BPA. Przykrywka zamykana na zatrzaski posiada uszczelkę zapewniającą 100% szczelności. Można ją zdjąć całkowicie lub zostawić z przypiętym jednym bokiem. Otwarty pojemnik wraz z jedzeniem można podgrzać w kuchence mikrofalowej. Można myć w zmywarce.

Zastosowanie

Lunchbox EASY-KEEP LID firmy Aladdin to proste, półprzezroczyste pudełko na jedzenie. Idealnie sprawdzi się jako pojemnik na kanapki, lunch czy przekąski do szkoły lub pracy. Można je również wykorzystać jako naczynie do przechowywania żywności w domu. Dzięki dobrej szczelności oraz łatwemu otwieraniu jest to lunchbox odpowiedni również dla dzieci.

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor zielony
Materiał tworzywo sztuczne PP, silikon
Waga 0,15 kg
Pojemność 1,2 l
Wymiary 15,5 x 14 x 9 cm
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.