Wczytuję dane...
Model: 10-01545-001
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 6939236316958
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Pojemnik z miską, 0,85 l, Crave, czerwony (10-01545-001)

Opis produktu

Pojemnik z miską Crave o pojemności 0,85 l firmy Aladdin w kolorze czerwonym. Produkt wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Przykrywka zamykana na zatrzaski posiada uszczelkę zapewniającą maksymalną szczelność. Zewnętrzny pojemnik izoluje zawartość miski, dzięki czemu umieszczone w niej potrawy zachowują ciepło i świeżość na dłużej. Miskę można również całkowicie wyjąć z pojemnika, przez co możliwe jest wygodne jedzenie zupy, lunchu czy obiadu. Otwarty pojemnik wraz z miską można podgrzać w kuchence mikrofalowej. Można myć w zmywarce.

Zastosowanie

Pojemnik Crave firmy Aladdin to wygodne, szczelne pudełko na zupę i inne potrawy. Dzięki dodatkowej misce możemy wygodnie zjeść obiad, lunch w pracy lub szkole. 

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor czerwony
Materiał tworzywo sztuczne
Waga 0,35 kg
Pojemność 0,85 l
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.