Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Thermos

Torba termiczna, 4 l, Thermos Cool, niebieski(THR500131 )

Opis produktu

Torby termiczne są przeznaczone do codziennego przenoszenia i przechowywania pokarmów. Pokarmy zamknięte w torbie termicznej dłużej zachowają swoją temperaturę - torba termiczna jest zaprojektowana w celu utrzymywania ciepłych i zimnych pokarmów. Jeśli chcesz dłużej utrzymać niską temperaturę zawartości komory zalecamy użycie wkładów chłodzących.
Torba termiczna NIEzawiera bisfenolu A, PVC ani innych substancji szkodliwych. Wysokie właściwości izolacyjne osiągnięto dzięki izolacji IsoTec™. IsoTec™ wykorzystuje wielowarstwową konstrukcję izolacyjną, która składa się z odpornej i bardzo lekkiej piany o wysokiej gęsotści (pianka z zamkniętymi bąbelkami o grubości 4mm). Warstwa ta umieszczona jest pomiędzy tkaniną tworzącą zewnętrzną część i wewnętrzną odporną warstwą PEVA. Ściana wewnętrzna torby termicznej nadaje się do umycia, odbija ciepło i może mieć kontakt z żywnością.
Elementem torby termicznej jest kieszeń na zamek (z przodu), kieszeń siatkowa (z boku) oraz regulowany pasek. Na wierzchu torby znajduje się gumowy chwyt.

Zastosowanie  

Zaprojektowano do użytku codziennego, Idealna na jako torba termiczna na zakupy.

Dane produktu
Producent Thermos
Seria Thermos Cool
Kolor niebieska
Pojemność 4 l
Wymiary (szerokość x wysokość x głebokość) 20 x 16 x 125
Waga 0,18 kg
Gwarancja 2 lata