Model: AR150OLI
Gwarancja: 10 lat
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Marcato

Przystawka ravioli do maszynki do makaronu Atlas 150 (AC150OLI)

Opis produktu

Przystawka do maszynki do makaronu Atlas 150 włoskiej firmy Marcato. Mechanizm przystawki wykonany jest z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Przystawka posiada również zbiornik na farsz wykonany z tworzywa ABS ułatwiający nadziewanie makaronu. W komplecie znajduje się również łyżeczka do nakładania farszu. Pozostałe części wykonano ze stali nierdzewnej. Przystawka jest łatwa w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć jej w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Ravioli to nadziewany makaron w kształcie kwadratu, z postrzępionymi brzegami o wymiarach 45x45 mm. Zalecany poziom grubości ustawiony na maszynce Atlas 150 to 6. 

Przystawka ravioli firmy Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Przystawka ravioli do maszynki do makaronu Atlas 150, firmy MarcatoPrzystawka ravioli do maszynki do makaronu Atlas 150, firmy Marcato

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.