Wczytuję dane...
Model: AR150INI
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Marcato

Przystawka raviolini do maszynki do makaronu Atlas 150 (AC150INI)

Opis produktu

Przystawka do maszynki do makaronu Atlas 150 włoskiej firmy Marcato. Rolki oraz zbiornik na farsz ułatwiający nadziewanie makaronu wykonane z tworzywa ABS. W komplecie znajduje się również łyżeczka do nakładania farszu. Pozostałe części wykonano ze stali nierdzewnej. Przystawka jest łatwa w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć jej w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Raviolini to nadziewany makaron w kształcie kwadratu, z postrzępionymi brzegami o wymiarach 30x30 mm. Zalecany poziom grubości ustawiony na maszynce Atlas 150 to 6. 

Przystawka raviolini firmy Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Przystawka raviolini do maszynki do makaronu Atlas 150, firmy MarcatoPrzystawka raviolini do maszynki do makaronu Atlas 150, firmy Marcato

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.