Wczytuję dane...
Model: AT150NER
Gwarancja: 10 lat
EAN: 8000011002491
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Marcato

Maszynka do makaronu Atlas 150 Wellness kolor Black (AT150NER)

Opis produktu

Klasyczne, ręczne urządzenie do robienia domowego makaronu. Wszystkie elementy maszynki wykonane są z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Gumowe, antypoślizgowe podstawki oraz zacisk do unieruchomienia maszynki na blacie/stole, sprawiają, że jej używanie jest bardzo proste i wygodne. Maszynka jest łatwa w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć jej w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Maszynka posiada 10-cio stopniową regulację grubości od 4,8 mm do 0,6 mm, co pozwala na szybkie rozwałkowanie ciasta. Dzięki niej możemy również przygotować 3 rodzaje makaronu:

  • Lasagne (szerokość 150 mm), 
  • Fettuccine (szerokość 6,5 mm) - zalecany poziom grubości ciasta ustawiony na maszynce Atlas 150 to 5,
  • Tagliolini (szerokość 1,5 mm) - zalecany poziom grubości ciasta ustawiony na maszynce Atlas 150 to 7. 

Istnieje możliwość dokupienia akcesoriów i przystawek do wyrabiania innego rodzaju makaronu.

Akcesoria do maszynki Atlas 150 firmy Marcato

Na dole strony znajduje się filmik z instrukcją korzystania z maszynki Atlas 150.

Maszynka Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Rodzaje makaronów Atlas 150, Marcato

Dane produktu
Materiał anodowane aluminium
Waga 2,8 kg
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 15,5 cm

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.