Wczytuję dane...
Model: PD220V
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 8000011002033
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Marcato

Silnik do maszynki do makaronu Pastadrive (PD220V)

Opis produktu

Elektryczny silnik Pastadrive włoskiej firmy Marcato. Posiada ergonomiczny kształt ułatwiający chwytanie oraz dwa tryby pracy (stały oraz pulsujący) włączane jednym przyciskiem. Silnik jest łatwo mocowany w miejsce korbki w maszynce Atlas lub Ampia. Solidne wykonanie zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Silnik Pastadrive możemy zamontować nie tylko do maszynek Atlas i Ampia, lecz również do następujących przystawek*:

Po zamocowaniu silnika nasza ręczna maszynka zamienia się w funkcjonalne urządzenie ułatwiające i przyspieszające robienie makaronu. Silnik pracuje bezobsługowo, dzięki czemu możemy skupić w pełni naszą uwagę na cieście, mając obie ręce wolne. Pastadrive został wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni go trwałym i stylowym uzupełnieniem maszynki każdego miłośnika makaronu.

Dane produktu
Waga 1,1 kg
Długość 18 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 12 cm
Napięcie 220-240 V
Częstotliwość 50/60 GHz
Moc 100 W
Długość kabla zasilającego 2 m

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.

* Ze względów bezpieczeństwa silnik nie jest montowany do przystawek: Mafaldine, Pappardelle, Reginette, Ravioli oraz Raviolini.