Wczytuję dane...
Model: ATMOT220V
Gwarancja: 10 lat
EAN: 8000011002071
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Marcato

Maszynka do makaronu Atlasmotor 150 Wellness kolor Classic (ATMOT220V)

Opis produktu

Maszynka Atlasmotor z silnikiem Pastadrive do robienia domowego makaronu. Mechanizm maszynki wykonany jest z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Pozostałe części wykonano ze stali nierdzewnej. Silnik posiada ergonomiczny kształt ułatwiający chwytanie oraz dwa tryby pracy (stały oraz pulsujący) włączane jednym przyciskiem. Solidne wykonanie oraz gumowe, antypoślizgowe podstawki zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Atlasmotor jest łatwy w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć go w zmywarce. Maszynka objęta jest 10 letnią, a silnik 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Maszynka posiada 10-cio stopniową regulację grubości od 4,8 mm do 0,6 mm, co pozwala na szybkie rozwałkowanie ciasta. Dzięki niej możemy również przygotować 3 rodzaje makaronu:

  • Lasagne (szerokość 150 mm),
  • Fettuccine (szerokość 6,5 mm) - zalecany poziom grubości ciasta ustawiony na maszynce Atlas 150 to 5,
  • Tagliolini (szerokość 1,5 mm) - zalecany poziom grubości ciasta ustawiony na maszynce Atlas 150 to 7.

Silnik pracuje bezobsługowo, dzięki czemu możemy skupić w pełni naszą uwagę na cieście, mając obie ręce wolne. Atlasmotor to funkcjonalne urządzenie ułatwiające i przyspieszające robienie makaronu.
Istnieje możliwość dokupienia akcesoriów i przystawek do wyrabiania innego rodzaju makaronu. 

Na dole strony znajduje się filmik z instrukcją korzystania z maszynki Atlasmotor 150.

Maszynka Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Rodzaje makaronów Atlas 150, Marcato

Dane produktu
Waga 4 kg
Długość 20 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 15,5 cm
Napięcie 220-240 V
Częstotliwość 50/60 GHz
Moc 100 W
Długość kabla zasilającego 2 m


O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.