Wczytuję dane...
Model: PF220V
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 8000011002293
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Marcato

Zestaw do robienia makaronu Pasta Fresca (PF220V)

Opis produktu

Elektryczny mikser do zagniatania ciasta Pasta Fresca wraz z przystawką wałkującą oraz dwoma dodatkowymi przystawkami włoskiej firmy Marcato. Obudowa miksera wykonana jest z tworzywa ABS i poliwęglanu spożywczego, a jego mieszadło zrobione jest natomiast z żywicy polimerowej. Mechanizm przystawek wykonany jest z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Pozostałe części przystawek wykonano ze stali nierdzewnej. Mikser posiada silikonowe nóżki, co poprawia jego stabilność. Wszystkie elementy zestawu są łatwe w czyszczeniu, jednak nie zaleca się mycia ich w zmywarce. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Za pomocą Pasta Fresca możemy przygotować jednorazowo do 750 g gotowego ciasta. Sposób mieszania ciasta przez mikser przypomina ugniatanie ciasta ręcznie. Dzięki temu w mikserze firmy Marcato w około 3 minuty przygotujemy ciasto na makaron, ciastka, pizzę, chleb, faworki, pierogi itp. Przystawka wałkująca posiada 10-cio stopniową regulację grubości od 4,8 mm do 0,6 mm, co pozwala na szybkie rozwałkowanie ciasta. Dzięki dodatkowym przystawkom możemy przygotować 3 rodzaje makaronu: Lasagne (szerokość 150 mm), Fettuccine (szerokość 6,5 mm) oraz Tagliolini (szerokość 1,5 mm). Wraz z instrukcją znaleźć można przepisy producenta na włoskie specjały. Zestaw do robienia makaronu firmy Marcato został wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni go trwałym i stylowym urządzeniem przydatnym w każdej kuchni.

Rodzaje makaronów Atlas 150, Marcato

Na dole strony znajduje się filmik z instrukcją korzystania z zestawu Pasta Fresca.

Dane produktu
Materiał tworzywo ABS, poliwęglan spożywczy, żywica polimerowa, anodowane aluminium, stal nierdzewna
Waga 4,3 kg
Długość 16 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 21,5 cm
Napięcie 220-240 V
Częstotliwość 50/60 GHz
Moc 170 W
Długość kabla zasilającego 2 m

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.