Wczytuję dane...
Model: PM220V
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 14 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Marcato

Mikser do zagniatania ciasta Pasta Mixer (PM220V)

Opis produktu

Elektryczny mikser do zagniatania ciasta Pasta Mixer włoskiej firmy Marcato. Obudowa wykonana jest z tworzywa ABS i poliwęglanu spożywczego. Mieszadło miksera zrobione jest natomiast z żywicy polimerowej. Mikser posiada silikonowe nóżki, co poprawia jego stabilność. Jest łatwy w czyszczeniu, jednak nie zaleca się mycia jego elementów w zmywarce. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Za pomocą Pasta Mixer możemy przygotować jednorazowo do 750 g gotowego ciasta. Sposób mieszania ciasta przypomina ugniatanie ciasta ręcznie. Dzięki temu w mikserze firmy Marcato w około 3 minuty przygotujemy ciasto na makaron, ciastka, pizzę, chleb, faworki, pierogi itp. Istnieje możliwość zamontowania do miksera dodatków pomagających w przygotowywaniu makaronu - wałkownicy oraz przystawek do wycinania różnego rodzaju makaronu. Wraz z instrukcją znaleźć można przepisy producenta na włoskie specjały. Mikser Marcato został wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni go trwałym i stylowym urządzeniem przydatnym w każdej kuchni.

Na dole strony znajduje się filmik z instrukcją korzystania z miksera Pasta Mixer.

Dane produktu
Materiał tworzywo ABS, poliwęglan spożywczy, żywica polimerowa
Waga 4,3 kg
Długość 16 cm
Szerokość 31 cm
Wysokość 21,5 cm
Napięcie 220-240 V
Częstotliwość 50/60 GHz
Moc 170 W
Długość kabla zasilającego 2 m

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...