Wczytuję dane...
Model: AC150BIG
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8000011002804
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Marcato

Przystawka bigoli do maszynki do makaronu Atlas 150 (AC150BIG)

Opis produktu

Przystawka do maszynki do makaronu Atlas 150 włoskiej firmy Marcato. Mechanizm przystawki wykonany jest z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Pozostałe części wykonano ze stali nierdzewnej. Przystawka jest łatwa w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć jej w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Bigoli to makaron o okrągłym przekroju i szerokości 3,5 mm. Zalecany poziom grubości ustawiony na maszynce Atlas 150 to 2. 

Przystawka bigoli firmy Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Przystawka bigoli do maszynki do makaronu Atlas 150, firmy MarcatoPrzystawka bigoli do maszynki do makaronu Atlas 150, firmy Marcato

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.