Wczytuję dane...
Model: AT150ROL
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 8000011002316
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Marcato

Wałkownica Atlas 150 Roller (AT150ROL)

Opis produktu

Klasyczne, ręczne urządzenie do wałkowania ciasta na domowy makaron. Wałki w Atlas 150 Roller wykonane jest z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Pozostałe części wykonano ze stali nierdzewnej. Gumowe, antypoślizgowe podstawki oraz zacisk do unieruchomienia wałkownicy na blacie/stole, sprawiają, że jej używanie jest bardzo proste i wygodne. Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć go w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Wałkownica posiada 10-cio stopniową regulację grubości od 4,8 mm do 0,6 mm, co pozwala na szybkie rozwałkowanie ciasta na makaron, pizzę, faworki czy pierogi. Dzięki niej możemy również przygotować makaron typu Lasagne o szerokości 150 mm. Istnieje możliwość dokupienia akcesoriów i przystawek do wyrabiania innego rodzaju makaronu. 

Akcesoria do wałkownicy Atlas 150 Roller firmy Marcato

Wałkownica Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Dane produktu
Materiał stal nierdzewna
Waga 2 kg
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 15,5 cm

Wałkownica Atlas 150 Roller, firmy Marcato

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.