Wczytuję dane...
Model: RTARG
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 8000011005300
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Marcato

Forma do pierożków Ravioli Tablet srebrna (RTARG)

Opis produktu

Klasyczne urządzenie do przygotowania domowego, nadziewanego makaronu (pierożków). Forma Ravioli Tablet oraz dołączony do niej wałek wykonane są z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. Zdejmowana powierzchnia tnąca wykonana jest z przezroczystego tworzywa (poliwęglanu) również neutralnego dla zdrowia. Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć go w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Za pomocą formy Ravioli Tablet możemy jednorazowo przygotować 10 pierożków o wymiarach 50 x 50 mm. Urządzenie przyspiesza i ułatwia przygotowanie nadziewanego makaronu.

Na dole strony znajduje się filmik z instrukcją korzystania z Ravioli Tablet.
Forma do ravioli firmy Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Dane produktu
Materiał anodowany stop aluminium, poliwęglan
Waga 1,5 kg
Długość 34 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 2,3 cm
Długość wałka 25,5 cm

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.