Wczytuję dane...
Model: PB-NEU
Gwarancja: 10 lat
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Marcato

Radełko do wycinania Pastabike kolor neutral (PB NEU)

Opis produktu

Radełko Pastabike włoskiej firmy Marcato w kolorze Neutral (przezroczysta). Rączka radełka została wykonana z solidnego poliwęglanu, a dziewięć wymiennych kółek zrobiono z bezpiecznego w kontakcie z żywnością tworzywa sztucznego. Środkowe części kółek oraz pręt nośny zrobiono z chromowanej stali, aby zapewnić stabilne wycinanie oraz długą żywotność urządzenia. Radełko, dzięki możliwości demontażu wszystkich części, jest łatwy w czyszczeniu. Nie zaleca się mycia w zmywarce oraz za pomocą metalowych akcesoriów. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Radełko Pastabike do wycinania ciasta firmy Marcato. Umożliwia szybkie cięcie makaronu o zygzakowatym brzegu, ciasta na faworki czy innego rodzaju ciasta i dekoracji. Możliwość zmiany pozycji kółek tnących pozwala na dostosowanie szerokości cięcia. Radełko Pastabike firmy Marcato zostało wyprodukowane we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni go trwałym i stylowym dodatkiem w kuchni każdego miłośnika gotowania.

Poniżej znajduje się filmik przedstawiający działanie Pastabike.

Dane produktu
Wysokość 14 cm
Szerokość 16 cm
Grubość 4 cm

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.