Wczytuję dane...
Model: RE17REGINA
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8000011000398
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Marcato

Maszynka do makaronu Regina (RE17REGINA)

Opis produktu

Klasyczne, ręczne urządzenie do robienia domowego makaronu. Maszynka wykonana jest z z tworzywa ABS i poliwęglanu spożywczego. Końcówki oraz nóż strunowy zrobiono ze stali nierdzewnej. Gumowe, antypoślizgowe podstawki oraz zacisk do unieruchomienia maszynki na blacie/stole, sprawiają, że jej używanie jest bardzo proste i wygodne. W zestawie znajduje się korbka i klucz do odkręcania pierścienia mocującego. Maszynkę można rozłożyć na mniejsze części, istnieje więc możliwość jej dokładnego wyczyszczenia. Nie należy myć jej w zmywarce. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Maszynka Regina posiada dwa gniazda na korbkę: SLOW do robienia makaronu oraz FAST ułatwiające pracę ze zbyt twardym ciastem. Za pomocą stalowej cięciwy - noża strunowego można przecinać makaron na dowolną długość i dostosować do swoich potrzeb.  W zestawie znajduje się 5 różnych końcowek, dzięki czemu istnieje możliwość przygotowania następujących rodzajów makaronu:

  • Bucatini - długi makaron, "grubsza wersja" spaghetti z wydrążonym środkiem,
  • Fusili - krótki, kręcony makaron (świderki), 
  • Maccheroni - krótki, walcowaty makaron z wydrążonym środkiem i prążkowaną powierzchnią,
  • Maccheroncini - zmniejszona wersja Maccheroni,
  • Rigatoni - krótki, walcowaty makaron o dużym przekroju, z wydrążonym środkiem i prążkowaną powierzchnią.

Na dole strony znajduje się filmik z instrukcją korzystania z maszynki Regina.

Maszynka Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika makaronu.

Rodzaje makaronów Regina, Marcato

Dane produktu
Materiał tworzywo ABS, poliwęglan spożywczy, stal nierdzewna
Waga 2 kg
Długość 27 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 17 cm

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.