Wczytuję dane...
Model: BICLSARG
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8000011002064
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Marcato

Maszynka do ciastek Biscuits kolor Classic (BICLSARG)

Opis produktu

Klasyczne, ręczne urządzenie do robienia domowych ciastek. Maszynka Biscuits wykonana jest z anodowanego stopu aluminium - bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, nie zawierającego metali ciężkich. W zestawie znajduje się 20 różnych końcówek. Maszynka jest łatwa w czyszczeniu, jednak nie zaleca się myć jej w zmywarce. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją.

Zastosowanie

Za pomocą maszynki Biscuits możemy przygotować ciastka w dwóch wielkościach (na maszynce oznaczenia 1 - małe ciastka, 2 - duże ciastka). Z jednej porcji ciasta otrzymamy 20-25 większych ciastek lub 35-40 mniejszych.

Maszynka Marcato została wyprodukowana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów. Dopracowanie każdego detalu czyni ją trwałym i stylowym urządzeniem niezbędnym w kuchni każdego miłośnika ciastek.

Maszynka do ciastek Biscuits, firmy Marcato

Dane produktu
Materiał anodowany stop aluminium
Waga 0,55 kg
Długość 6 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 22 cm

O producencie

Marcato to firma będąca od ponad 85 lat liderem w produkcji urządzeń i akcesoriów do robienia makaronu, ciastek, chleba i pizzy. Marcato produkuje we Włoszech używając metod przyjaznych środowisku, a ich produkty są bezpieczne dla zdrowia. Produkty firmy Marcato charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz szeroką funkcjonalnością. Dzięki nim z łatwością przygotujemy pyszne i zdrowe posiłki.