Wczytuję dane...
Model: 10-01374-025_RE
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 6939236339780
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Aladdin

Zestaw sztućców Recycled & Recyclable czerwony (10-01374-025_RE)

Opis produktu

Zestaw sztućców Recycled & Recyclable firmy Aladdin w kolorze czerwonym. Produkt wykonany jest ze specjalnego tworzywa sztucznego eCycle® wyprodukowanego w 100% z surowców pochodzących z recyklingu oraz tak samo w 100% podlegającego recyklingowi. Zestaw składa się z 3 sztućców: łyżki, widelca i noża. Wszystko zamknięte jest w zgrabnym pudełku umożliwiającym bezpieczne przenoszenie sztućców. Można je myć w zmywarce.

Zastosowanie

Zestaw sztućców firmy Aladdin dzięki niewielkiemu rozmiarowi bez problemu zmieści się do torebki czy plecaka. Stanowi niezastąpiony dodatek do obiadu czy lunchu zabieranego z nami do pracy lub szkoły.

Dane produktu
Producent Aladdin
Kolor czerwony
Materiał tworzywo eCycle®
Waga 0,1 kg
Gwarancja 2 lata

O producencie

Amerykańska firma Aladdin została założona 1908 roku w Chicago. Na początku zajmowała się produkcją i sprzedażą lamp naftowych. Ich produkty potocznie nazywano lampami Alladyna, nawiązując do popularnej bajki dla dzieci – stąd wzięła się nazwa firmy. Kilka lat później Aladdin zaczął produkować różnego rodzaju naczynia i pojemniki izolowane próżniowo. Następnie w latach 50. XX wieku firma wprowadziła na rynek metalowe lunchboxy z wizerunkiem popularnych postaci z bajek, filmów czy kreskówek min. Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów. Przyniosło to firmie Aladdin ogromne zyski i popularność w całych Stanach Zjednoczonych. Potencjał marki został zauważony przez korporację Pacific Market International (PMI), która w 2002 roku kupiła Aladdina. Od tamtej pory firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo swoich produktów oraz poszanowanie środowiska naturalnego podczas produkcji.