Wczytuję dane...
Model: P737190
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Primus

Łyżka rozkładana Extendable Spoon (P737190)

Opis produktu

Rozkładana łyżka Extendable Spoon szwedzkiej firmy Primus w kolorze czarno-czerwonym. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa Tritan™ wolnego od BPA. Dzięki temu produkt jest bezpieczny oraz bardzo lekki. Łyżkę można myć w zmywarce.

Zastosowanie

Łyżka Extendable Spoon firmy Primus dzięki niewielkim wymiarom oraz wadze bez problemu zmieści się do torebki czy plecaka i nie będzie stanowić dodatkowego ciężaru. Po rozłożeniu można wygodnie jeść za jej pomocą z termosów obiadowych lub innych wysokich pojemników. Łyżka stanowi niezastąpiony dodatek do obiadu czy lunchu zabieranego z nami do pracy lub szkoły.

Dane produktu
Producent Primus
Kolor czarny, czerwony
Materiał Tritan™
Wymiary 153 - 200 x 40 x 18 mm
Waga 20 g
Gwarancja 2 lata

O producencie

Firma Primus powstała w 1892 roku w Sztokholmie. To właśnie wtedy dwóch kowali Frans Wilhelm Lindqvist i Johan Viktor Svenson stworzyli pierwszy na świecie naftowy piec nie wydzielający sadzy. Stąd wzięła się też nazwa firmy Primus – oznaczająca „pierwszy”. Szybko stała się ona liderem jeśli chodzi o gotowanie w terenie. Piecyki Primusa towarzyszyły min. pierwszym zdobywcom Bieguna Północnego czy też szczytu Mount Everest. W ciągu wielu lat firma rozwijała swój asortyment o kolejne produkty ułatwiające różnego rodzaju ekspedycje. Obecnie w ich ofercie można nadal znaleźć słynne, już unowocześnione piecyki, ale także kuchenki gazowe, naczynia turystyczne oraz wszystko co potrzebne każdemu miłośnikowi outdooru i wypraw w trudny teren.